Wolt spouští novou službu Wolt Drive. E-shopům zajistí expresní doručování zásilek do 30 minut. Mezi prvními partnery je Slevomat

Wolt spouští novou službu Wolt Drive. E-shopům zajistí expresní doručování zásilek do 30 minut. Mezi prvními partnery je Slevomat

Václav Lang 23. čvn 2022 1 min

Finský Wolt, který spravuje komerční platformu na doručování jídla i dalšího zboží, rozšiřuje svou nabídku o novou službu Wolt Drive. Společnost slibuje, že díky nyní budou moci zákazníci obdržet své online nákupy z e-shopu až ke dveřím za pouhých 30 minut. Každý obchod může svým zákazníkům nabídnout Wolt Drive jako možnost doručení,  i když není v aplikacích Wolt. Služba bude k dispozici ve všech 14 českých městech, kde Wolt působí.

„V rámci Wolt Drive poskytujeme e-shopům možnost dostat se ještě blíže ke svým zákazníkům a zajistit jim doručení zásilky už do 30 minut, nikoli hodin nebo dnů, jak je obvyklé. Rychlost je pro zákazníky klíčová a my ji dokážeme zajistit díky naší flotile kurýrů, která čítá více než 5000 partnerů, a špičkové technologii, která celou platformu řídí,” uvedl Josef Dvořák, ředitel Wolt Drive pro Českou republiku.

Mezi prvními se na Wolt Drive připojila společnost Slevomat.

Václav Lang

Šéfredaktor SJ News. Předtím téměř deset let pracoval jako politický reportér v předních českých médiích. Střídavě žije na rodné Šumavě a v Ciudad de México.

Další články autora →

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!
SJ Ads
Přečtěte si dále
Nenechte si uplavat nové články!
Váš e-mail
Sledujte nás:
Další články