Spouštíme encyklopedii startupů StartupJobs Insight

Spouštíme encyklopedii startupů StartupJobs Insight

Redakce 16. led 2020 1 min

Portál StartupJobs dneškem spouští zcela novou službu. Je jí encyklopedie startupů - StartupJobs Insight. Sloužit bude jak podnikatelům, tak novinářům nebo třeba i uchazečům o práci, kteří její pomocí snadněji naleznou základní informace o svém potenciálním novém zaměstnavateli.

„Abychom svým uživatelům dopřáli veškerý informační servis, zahajujeme dneškem pilotní verzi naší encyklopedie StartupJobs Insight. Zatím v omezeném počtu položek, který však budeme postupně navyšovat,” informuje Filip Mikschik, zakladatel a CEO portálu StartupJobs.

Na stránkách tak u jednotlivých zalistovaných startupů postupně najdete v encyklopedickém zpracování a s časovou osou ty nejdůležitější údaje o startupových firmách. Nacházejí se v profilech daných subjektů pod galerií.

Prozatím jsme se zaměřili na největší giganty, jako je Productboard, Kiwi či Rohlik.cz a další. Jedná se zatím o minimální produkt, který budeme postupně rozšiřovat a doplňovat o další funkce, například inteligentní vyhledávání a podobně.

„Nová služba poslouží v lepší orientaci jak investorům, startupům samotným, médiím nebo jen lidem, kteří se o startupovou scénu zajímají. Může být také užitečným nástrojem při rozhodování uchazečů o práci. Věříme, že pro uživatele bude nová služba přínosná a že v naší nové encyklopedii naleznou, co hledají,” uzavírá Filip Mikschik.

Toto jsou první firmy zahrnuté v StartupJobs Insight:

Obsah do StartupJobs Insights připravuje redakce našeho Newsroomu. Pokud byste chtěli přidat data k vaší firmě či nahlásit jakoukoliv chybu, pište na insight@startupjobs.cz.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!
SJ Ads
Přečtěte si dále
Související témata: Startupy, Technologie, Kancelář
Nenechte si uplavat nové články!
Váš e-mail
Sledujte nás:
Další články